W komentarzach pod ostatnią notką zeskanowałem kupon który wysłany w Warszawie 1.08 przyniósł szczęśliwemu nadawcy 630.000(-10%).
1 VOJVODINA - RAPID WIEDEŃ  12 : 12 (wynik 2-1)
2 BNEI YEHUDA - PAOK SALONIKI  01 : 12 (wynik 0-2)
3 TROMSO - METALURG DONIECK  12 : 12 (wynik 1-1)
4 HORSENS - ELFSBORG  12 : 12 (wynik 1-1)
5 KALMAR - YOUNG BOYS  12 : 012 (wynik 1-0)
6 SERVETTE - ROSENBORG  12 : 01 (wynik 1-1)
Koszt tego cacka to 3.072zł i trzeba przyznać, że szczęśliwiec mocno się przyłożył :)
Piszę szczęśliwiec nie bez kozery ponieważ kiedy pięć meczy było już rozegranych - na kuponie został pojedynek z pozycji pierwszej (poczatek 21'00") który kupon kończył. I do 94 minuty było w meczu 1-0 kiedy to padła bramka na 2-0 (!!), żeby w 96 minucie (ale uśmiech losu) Austriacy puknęli na 2-1... :)
W dechę były też wczorajsze wyścigi. Tym razem nie konne ale RS:X. Okazuje się, że jesteśmy całkiem nieźli w te klocki na deskach.

Szkoda, że windsurfing znika z konkurencji olimpijskich. Chcą nas łotry znowu pozbawić potencjalnych medali na kolejnych igrzyskach.
Z drugiej strony mieliśmy też sporo szczęścia. Johnny Utah pozałatwiał kilku potencjalnych rywali z gangu prezydentów (Bodhi - Patrick Swayze) i stawka była mocno osłabiona.

Jedno co nie wygląda w dechę to piłkarska dwudniówka. W zeszłym tygodniu nasi klubowi mocarze wywalczyli 0-0-4 i w bramkach 1-10. Czy ten fatalny stosunek da się choć minimalnie odwrócić to jest pytanie. W każdym razie po ostatnim miejscu w najsłabszej grupie występy pucharowe wyglądają jeszcze gorzej. A wydawało się że już gorzej być nie może...

Dzisiaj mecz z Rosją w siatkę. Trzeba zapomnieć o tym co było i pokazać kacapom ich miejsce w szyku :)
Polska Rulez - zwłaszcza po 2,60 :)
Nie jest to żaden typ, żeby nie było a jedynie moje chciejstwo.

PiS: 13'10"
Żebym nie zapomniał (starość nie radość) pomysł jest taki;
Typujemy Ligę Polską w komentarzach (zbieram z różnych źródeł ok 20 propozycji) i w dniu rozgrywek będę w sposób procentowy przedstawiał wynik tych propozycji (po odrzuceniu skrajności i typów ludzi na drużyny z własnego miasta - przy takim nie dawajcie proponowanego wyniku)
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 15 sierpnia, 17:30
Czy taki pomysł jest ciekawy, prosiłbym o opinie ?

PiS: 14'15"
W bukmixie wziąłem triplę p.t.
Brazylia v Argentyna 1 1,15 (siatkówka) (result 3-0)
USA v Włochy 1 1,50 (siatkówka) (result 0-3)
Dunakanyar v MTK Budapest 2 1,65 (result 2-2)
ako 2,85 stake 1,5/10

PiS: 18'55"
Po meczu siatkówki w kompromitującym wykonaniu mistrzów olimpijskich z Pekinu byłem wściekły, że biorę się za sprawy na których się nie znam i co więcej grać nie lubię. Humor uratował mi MTK który prowadził 2-0 ale postanowił oddać dwie bramki w końcówce i pograć dogrywkę. Teraz po prostu mniej żal przegranego kuponu co przecież się zdarza...