wtorek, 9 sierpnia 2011

CC 9.08

witam

Dzisiejsze mecze Carling Cup wydawały się z pozoru proste do typowania ale ze względu na środowo - czwartkowe towarzyskie mecze reprezentacji narodowych, ME U-21, MŚ U-20, niektóre z klubów są poważnie osłabione i sięgają czasem nawet do swoich drużyn młodzieżowych, żeby uzupełnić kadrowe braki.
Z nocnego przeglądu za i przeciw wyszły mi takie propozycje:

Brighton v Gillingham 1 1,52 (result 1-0)
Burnley v Burton 1 1,45 (result 3-3) remis w 90+2 minucie :( a po 3 minutach dogrywki 5-3)
Portsmouth v Barnet 1 1,51 (result 0-1) trupiarnia
Southampton v Torquay 1 1,50 (result 4-1)

W grze pewnie zblokuję po dwa powyższe mecze.

Cheltenham v MK Dons 2 2,24 (result 1-4)
Port Vale v Huddersfield 2 2,16 (result 2-4)

I fuksik jak się patrzy :)

Crystal Palace v Crawley 2 4,10 ale pewnie zatrzymam się na X2 po 1,91 (postponed!!!!)

pomocne strony:

Mecze londyńskie pewnie będą odwołane (już kilka jest), ale  rzecz się rozszerza na całą Anglię, na przykład Bristol. Jest nieciekawie i wieczorem może się okazać, że większość dzisiejszych pojedynków będzie odwołana albo przed spotkaniem albo w trakcie meczów (ze względu na możliwe rozruchy stadionowe)

będę coś dopisywał w miarę kolejnych pomysłów lub ciekawych RK.