resume

witam

Jednym z elementów analizy angielskich pojedynków jest krótkie spojrzenie na statystyki ostatniej kolejki. Tak więc chcę mieć to już za sobą i choć jednym okiem temu się przyjrzeć.

Conference
Najsolidniej wyglądały mecze Gateshead v Dartford (2-0) w którym gospodarze mieli zdecydowaną przewagę w polu (68%-32%) strzałach 15(10)-5(2) i kornerach 11-0, oraz Woking v Nuneaton (6-2) przy (56-44) w polu, 7(4)-6(3) w strzałach i 8-2 w rogach. Świetnie spisał się tutaj zwłaszcza Bradley Bubb który w drugiej połowie puknął cztery bramki.
Nieco bardziej wyrównany był mecz Hyde v Hereford (5-2) bo choć w polu gospodarze byli bardziej wybiegani (54-46) to już w strzałach 9(3)-10(3) i kornerach 3-3 był w zasadzie remis. Trzy bramki Phila Jevonsa w drugiej połowie godne są odnotowania.
Spora była również przewaga gości w spotkaniu Cambridge v Wrexham (1-4). Przy (40-60), 6(3)-9(4) i 4-8 widać kto był lepszy a zdobyczą bramkową podzielili się po 2, grający trener 34-letni Morrell i Wright.
Ebbsfleet 3-1 Mansfield (54%-46%) spowodowane jest prawdopodobnie czerwoną kartką otrzymaną przez gości w 33 minucie, jeszcze przy stanie 0-0. Strzały 6(3)-3(1) i korki 3-6 dopełniają statystykę.
Reszta pojedynków bardziej wyrównana.
Ciekawy mecz na szczycie Grimsby 1-0 Forest Green przy nieznacznej przewadze gości. 48-52, 3(2)-7(4) i 1-5.
Równy, co zaskakujące, Macclesfield 2-1 Braintree (49-51), 10(2)-7(4), 2-4
Bardzo podobne z opisu Tamworth 1-3 Barrow (52-48), 14(6)-8(5), 7-2 i Newport 0-0 Stockport (52-48), 15(6)-8(4), 5-7 a wyniki końcowe jakże różne.
Telford 1-1 Lincoln z minimalną dominacją bardzo osłabionych kadrowo gości (49-51), 6(5)-10(4), 4-8, Kidderminster 2-2 Southport gdzie gospodarze starali się  przy (50%-50%) ale przed nimi sporo jeszcze pracy.
Na koniec Alfreton 3-0 Luton przy (50-50), 8(3)-13(7) i 3-7 w kornerach - co na niewiele się zdało.