niedziela, 6 maja 2018

Czego się Jaś nie nauczył....

witam

Dobrze, że kończą się rozgrywki i zaczyna letnia kanikuła. Będę miał czas przemyśleć (jak dożyję) cały rok nowych doświadczeń hazardowych i być może wprowadzić odpowiednie korekty. Pierwsza zmiana jaka narzuca się bezpośrednio to absolutna rezygnacja z piłkarskich dubli typu (1,45*1,50) dostawianych do rozpisów jako mających ubezpieczać system i to niezależnie czy ten typ wynika z potrzeby punktowej drużyny faworyzowanej czy z doskonałej formy czy też z h2h. O tyle "szmalu" skrócili mnie od dłuższego czasu te wydawałoby się nieprzemakalne pozycje, że powyższe stwierdzenie nie podlega dyskusji.
Rano nareszcie miałem trochę fartu...:)
W Japonii grałem dwa X-sy i Okayama strzeliła samobójczą bramkę na 2-2 w 92 minucie żeby po chwili Ehime wyrównało na 1-1 (93 minuta). Sytuacja jak w bajce i właśnie patrzę na te serie zafajdanych "czapek" które miały wejść, musiały wejść a nie weszły.