czwartek, 8 marca 2018

Pod presją

witam

Zgodnie z planem wyselekcjonowałem i solidnie przeanalizowałem 66 potencjalnych remisów których mógłbym oczekiwać od czwartku do niedzieli. Teoretycznie wszystko jest ok i powinienem brać się za redukcję tego "klopsu" do 19 sztuk które będą mi potrzebne do wypełnienia rozpisów 5/13 - tyle tylko, że póki co jedynie niewielka część z nich jest możliwa do zagrania. STS "sępi" tę swoją ofertę i rozkłada wszystko na drobne.
To nie jedyny kłopot. Założeniem na dziś było granie misz-masz czyli ubezpieczenie kuponów dwoma singlami lub dublami z notowaniem circa 2,00. Do tego dzieła najbardziej pasowały mi kwalifikacje w skokach narciarskich. Tych kursów jeszcze nie ma. Zostały do wyboru dwa wyścigi kolarskie i męski sprint w biathlonie. Z cyklistami powiem szczerze, jestem nieco w lesie bo planowałem skupić się na nich od Giro a co poniektórzy biathloniści po Olimpiadzie mogli przejść na niższy poziom formy. Tak więc dwa zdarzenia wybrane z tych konkurencji mogłyby okazać się niewypałem.
No nic, będę szukał co mi tam los podrzuci bo o 14'30" mecz który chciałbym mieć zagrany i zacząć nim co mam zacząć....:)
Mbarara FC v Maroons FC X  (result 1-2) - złe miłego początki, oby....

cdn
pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz