piątek, 27 listopada 2015

Transformacja

witam

Muszę przyznać, że coraz mniej rajcuje mnie okoliczność uganiania się za piłką dwudziestu dwóch facetów (plus sędzia) w tę i z powrotem a co dopiero odgadywanie wyników tego przemieszczania się w tę i nazad.
Staję się coraz bardziej stacjonarny i coraz bardziej leniwy i czuję przez skórę, że ten letarg dzień za dniem przybliża mnie do miejsc ostatecznych.
Z drugiej strony kibicuję ekipie PiS i to dodaje mi napędu. Szybkie akcje skrzydłowych, grad bramek klasycznych napastników a to wszystko wspierane przez mistrzowskie zagrywki ze środka pola.
Obrona perfekcyjnie skonsolidowana no i uśmiechnięty, wyborowy bramkarz który od czasu do czasu wyłapuje anemiczne strzały przeciwnika i dalekim, celnym wykopem przenosi grę na stronę oponentów.
Ok, z bliższych ciału klimatów trzeba znaleźć pomysł na siebie. Ostatnio, jak pisałem, zmagam się z Mixem ale to ciężka próba. Zupełnie nie ogarniam ich internetowej strony i wierzę, że to wina wyłącznie mojej nieudolności. Każdy rozpis 5/12 trzeba tam stawiać "na piechotę" i po zatwierdzeniu, kolejny zaczynać od nowa. Trwa to trzy razy dłużej niż u każdego innego "naziemnego" buka i denerwuje ponad miarę. No nic to, do 10 grudnia (bo do tego dnia trwa promocja) jakoś dam radę.
A potem już z górki. Grudniowe wyścigi psów nie mogą wypaść z kanonu. Zastanawiam się też nad końskimi gonitwami i chociaż Mix nie trzyma trypli (nie wiedzieć czemu) to może wejść w to warto.
Poza wszystkim przydałoby się stworzyć lobby pokerowe. Swego czasu, źli ludzie którzy odchodzą już w niebyt, ze zwyczajnej zemsty zabronili tego czy owego. Myślę sobie, że przyszła pora żeby zapytać czemu to STS, MIX czy Fortuna nie mogą organizować wielkich turniejów w "texas holdem" jak to się dzieje na całym świecie.

PiS: 11'50"
Dzisiejsze rozpisy udało się otworzyć od "czapy" w Singapurze. DPMM 2,05 (w Singu 1,53) wygrało 3-1 i to pocieszająca informacja....

Chiny 2015
https://www.youtube.com/watch?v=zc7MJto-sB4

Result 22'30"
W STS miałem takie kwiatki:
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=313311599105404146&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1
Zysk 7/1
Nieodpowiedzialnie zachował się Nimes strzelając gola w 92 minucie. No po co.:
Polaków ruszam zupełnie bez sensu, a Rumuni zawodzą już któryś raz z rzędu. Mogłem to zagrać lepiej...
Kuponów z Mixa nie umiem na razie przenieść na link....

cdn
pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz