czwartek, 22 października 2020

Po staremu

witam

Nic się nie zmienia. Wczoraj w nocy w pierwszym meczu na kuponie moi nie strzelili karnego w 90 minucie a dzisiaj na inaugurację kolejnego wariantu 5/13 inne patałachy również w 90' strzelili sobie samobója.
Piłka zeszła na psy. Nie dość, że remisowa oferta jest wyjątkowo skąpa to w dodatku nieszczęśliwa. Jedyny plus z tej historii to fakt całkowitego znudzenia hazardem. Wysyłam po singlowym systemie na dzień i już zawczasu nie wierzę w sukces. W końcu dojdzie do tego, że trzeba będzie poczekać do lepszych czasów przerzucając się na jakieś alternatywne pole aktywności. Tyle tylko, że nie mam pomysłu na jakie. Gorzała ? ....:)
Dzisiaj królewski etap w Giro.

Pewna zmiana lidera i niepewne szanse Rafała Majki. Na ostatnim etapie miał ponoć kłopoty żołądkowe i czy to przełoży się na jego wynik XVIII etapu trudno powiedzieć. Po Kwiatkowskim (etap TDF), Zmarzliku (żużel), Świątek (tenis) i Lewandowskim (ile to już goli ostatnio, trudno zliczyć) ma szanse stać się kolejnym, polskim bohaterem.

PiS: 12'00"
Przed chwilą przejrzałem swoje hazardowe wpisy sprzed 10 lat (rok 2010 i starsze). Zupełnie inna gra (głównie różnice kursów) ale tak wiele się przecież odkręciło. 10 lat od raka (chemia i operacja) i 10 lat przemian. No i wyścigi w USA, to były czasy....

Dla jaj do kuponu 5/13 dostawiłem Rumunów:
UEFA EL10/22 18:55CSKA Sofia2.392.982.7337.35%29.95%32.70%89.27%CFR Cluj
2.793.002.3432.03%29.79%38.19%89.36%
W STS 2,85 czyli spora różnica kursowa. Ale jak mecz się skończy raczej przewidywalne. Kanał.
UEFA CL10/21 18:55Red Bull Salzburg1.564.004.7058.07%22.65%19.28%90.59%Lokomotiv Moscow2-2
1.266.2010.5075.57%15.36%9.07%95.22%
UEFA CL10/21 18:55Real Madrid1.374.706.4066.42%19.36%14.22%91.00%FC Shakhtar Donetsk2-3
1.177.6015.0081.17%12.50%6.33%94.97%
Tak jak te wczorajsze...:)

PiS: 16'40"
A teraz zmiana, nagle:
2.522.843.0036.67%32.53%30.80%92.41%
Jakaś zabawa czy co ? - W sumie mam to w d....
Z drugiej strony to niezłe oszustwo. W odds change (po ustawieniu kursora na kursie) nie ma momentu (w Sbobet skąd był skan) spadku notowania na 2,34.
http://www.nowgoal1.com/1x2/1936802.htm - robią ze mnie leszcza i to kolejny przyczynek żeby się rozstać z hazardowym gównem.

PiS: 23'00"
Ale syf. Standardowo w meczach pucharowych przy 1-1 w końcówce raczej gra się na dogrywkę. Ale nie w Egipcie KJM. Tutaj załatwia się klientów takich jak ja w 94 minucie...