piątek, 1 grudnia 2017

Kalejdoskop fortuny

witam

Grudzień wita nas "wielkim wybuchem" emocji i nieokiełznanych nadziei. O godzinie 16'00" w Moskwie odbędzie się losowanie grup do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Potem już tylko, jak u Hitchcocka, napięcie będzie wzrastać żeby w czerwcu 2018 roku osiągnąć swoje apogeum.
Postanowiłem uczestniczyć czynnie w tej uroczystości i właśnie składam stosowne kupony w STS.
Oczekuję, że szczęśliwym zbiegiem okoliczności zagramy na "Arena Baltica" w Kaliningradzie (B,D,E,G) więc na chybił trafił skłaniam się do BE. Buk płaci solidnie 6,75/7,00 niemal rezygnując z marży tak więc żyć nie umierać.
Ok. Muszę teraz zadecydować czy pojechać ostro czy przy ścianie i będzie to raczej szybka decyzja. Wszak po obiedzie rusza tor w Monmore Green a i tam chciałbym również postawić swoje trzy grosze...

PiS: 13'13"
Powyższy patent pobrałem bardzo ostrożnie....:)
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=313351799019746714&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=313351799010046763&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1

PiS: 21'25"
Grupa H: Polska - Senegal - Columbia - Japonia
Losowanie można ocenić jako niezłe. Optymistycznie przewiduję 1 miejsce w grupie z 7 punktami choć potrzebne będzie do tego sporo szczęścia.

Mnie jego dzisiaj zabrakło w skokach narciarskich kobiet. Były tylko dwie możliwe triumfatorki - wybrałem tę drugą...Ale to pryszcz.
Od wczesnego wieczora odwracam wszystkie lustra żeby nie oglądać wizerunku hazardowego durnia.
To zwyczajna amatorka kiedy wstawia się jakąś Montanę (spadki kursów do 1,11). Równie dobrze można by wepchnąć do rozpisów astronautów z Księżyca. Brak słów dla takich pomysłów i tylko się zastanawiam jak to się dzieje, że nie zadziałał w tej sytuacji oczywisty bezpiecznik.

cdn
pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz