środa, 13 grudnia 2017

Proza życia

witam

Przez ostatni tydzień bardziej emocjonowałem się polityką hazard zawieszając na kołku. Z grą źle się dzieje i wiatr wieje w oczy do tego stopnia, że kiedy nastawiłem się w poniedziałek na psie Monmore Green to zawody odwołano dając mi w zamian kilka kolejnych wyścigów konnych które przegrywałem o nos, o łeb i o szyję. Odbywało się to podobnie i standardowo. Wypuszczony pacemaker z kursem od 10/1 do 25/1  i zgraja "kozaków" którzy chcą go nieudolnie chwycić w celowniku czyli typowa zabawa w zarabianie na kożuszki przed zbliżającymi się świętami. Nie mam już do tego głowy tym bardziej, że odbywam właśnie heroiczną walkę o własne przetrwanie i co tu dużo mówić zastanawiam się nad otwarciem pól trzymanych w zanadrzu jako ostateczność.
Zmiana wektorów w polskiej polityce bardzo przypadła mi do gustu. Nie rozumiałem całej rzeszy prawicowych komentatorów którzy roszadę na stanowisku Prezesa Rady Ministrów przedstawiali w niekorzystnym świetle. Przecież osiąganie wyznaczonych celów to nie zabawa w sentymenty a wybieganie myślą daleko naprzód. Celem pierwszorzędnym dla PiS jest teraz wygranie wyborów samorządowych i lokomotywą do tego najbardziej odpowiednią jest Beata Szydło która dwukrotnie w 2015 roku dokonała cudu doprowadzając naszych do objęcia prezydentury i do samodzielnej większości sejmowej. Zatem po krótkim odpoczynku należy odmalować "Szydłobusy" i od miasteczka po miasteczko budować regionalną potęgę.
Nowy premier, pan Morawiecki to imho znakomity wybór PRM. Jeśli tylko nie dozna przerostu ambicji może sięgnąć w 2019 roku po większość konstytucyjną. Mnie ujął zwłaszcza wczorajszą odpowiedzią na pytania posłów. Bez kartki, w pełni profesjonalnie wiedział co mówi.
http://niezalezna.pl/211315-premier-odpowiada-na-pytania-poslow-po-expos-ten-film-trzeba-zobaczyc

cdn
pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz