wtorek, 14 listopada 2017

Farsa

witam

Kiedyś satyrycznie napisałem, że przyjdą na hazard czasy kiedy wyniki sportowe przekazywać nam będą tam-tamy. I rzecz się dzieje na moich oczach. Od kilku dni nie mogę bowiem korzystać z serwisu do którego byłem przyzwyczajony p.t. http://www.scoreweb.com/ . Może to tylko przypadek a może i grubsza zagrywka w której strony z notowaniami ktoś schowa w czarnej dziurze.
Na razie się z tego śmieje, w końcu dam sobie radę ale odnotować muszę, że to nie jest w porządku. Na końcu takiej drogi może być już tylko historia z lat siedemdziesiątych której doświadczałem osobiście. Co kilka dni, zwłaszcza w sobotę, spotykaliśmy się u mnie na Hożej żeby poprzez szum państwowych zagłuszarek lustrować modę muzyczną w kultowej stacji radiowej Luxembourg. Ale był to tylko jeden z elementów przygody. Podstawowym powodem zebrań były przerywniki live z popularnej "Luxy"  w rodzaju "to ten cham v to tamten cham, jeden jeden" . Garściami czerpaliśmy wiedzę i zaznaczaliśmy ją na wysłanych kuponach ligi angielskiej. Tak było...

Ubiegły tydzień nie był "typersko" najlepszy. Choć X-sów w zestawach nie brakowało to te najważniejsze wybierałem zupełnie "bez czuja".  Ale, że życie jest pełne niespodzianek już w poniedziałek 13-tego udało się wszystko odrobić. Na cztery postawione pieski w Miksie wygrały trzy ze średnim kursem 4,50 i tylko zal, że stawiałem je nie w opisywanym niedawno systemie ale zasadniczo podobnym "kuszem" i zbyt lekko. To poboczny efekt przemyśleń, że greyhounds zaczyna się dla mnie pod koniec grudnia.

PiS: 15'50"
Głupio wygląda dzisiejszy wpis kiedy po godzinie od jego napisania ulubiona strona zaczęła działać. Albo mam jakąś siłę sprawczą....:) - albo to zwyczajny przypadek.

Środa, 15 listopada, godz 14'20"
Mam lekko dosyć i chyba wycofam się z idiotyzmu pod tytułem hazard.
Pierwszy dzisiejszy mecz na kuponach....
https://www.livescore.in/match/vTx385kK/#match-summary
...i bramka na 2-1 w 95 minucie. Dość, wszystko ma swoje granice....

cdn
pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz