wtorek, 29 sierpnia 2017

Cryminal tango

witam

Wczoraj wprawdzie trafiłem tryplę (2,57) w kobiecym futbolu którą ustawiłem sobie na podstawie rk (różnicy kursów) ze 188bet http://www.asianodds.com/next_200_games.asp ale był to strzał tak śladowy, że nie ma się czym chwalić.
Dzisiaj zapewne też nie powalczę bo piłka pod tytułem angielski puchar FL Trophy, przestała mnie już interesować tak sportowo jak i hazardowo. Zaczął w niej rządzić bardziej przypadek i układy niż prawdziwa rywalizacja. Moim zdaniem.
10 etap Vuelty to również wielka niewiadoma. Pewnie pójdzie ucieczka (z Majką) ale kto się tam zabierze oto jest pytanie.
https://rowery.org/2017/08/27/vuelta-a-espana-2017-etap-10-przekrojemapki/

W zasadzie czekam na dzień jutrzejszy i na pojedynek który rozegra się na komisji śledczej d/s reprywatyzacji. Starcie na fakty i argumenty dotyczące Poznańskiej 14 w Warszawie gdzie spadkobierca urodzony w 1946 roku nabył prawa do spadku po ojcu zmarłym w roku 1943. Taka ciekawostka....:)
To nie jedyny "numer" zastosowanych metod postępowania więc powinno być i śmieszno (procedura) i straszno. Ufam, że wiele niegodziwości ujrzy światło dzienne i objaśnione będą "po chłopsku" podstawowe zasady kogo, kiedy i w jakich okolicznościach dotyczy zwrot znacjonalizowanego majątku. Ktoś jednak na to nie zwarzał i wszystko bez mrugnięcia okiem przyklapał.
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/miasto-oddalo-kamienice-z-lokatorami-kto-wyrazil-zgode-na-przekret-wart-miliony/0nvjlby

cdn
pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz