Nie ma się co oszukiwać. Jak się wstaje o 9'30" to nie starczy czasu żeby opracować biathlon i skoki, i zrobić to w miarę odpowiedzialnie. Nie wiem co jest grane ale kiedyś "zdanżałem" - jak mawiał pewien typ z filmu Barei.
ok, zanim rzucę okiem na spadki kursów - inne spojrzenie na zestaw 3 TG (correct scores)

1 Chievo v Sampdoria 42,25-31,16-26,59 (61,43-38,57)
2 Genoa v Atalanta 44,80-30,01-25,39 (58,82-41,18)
Wnioski: 61,17% na niski remis (0-0, 1-1) w jednej z dwóch powyższych pozycji uzupełniony 12/0 w pozostałej (jeśli założy się dokładnie jeden remis z dwóch to w uzupełnianym meczu uśredniona jedynka wykłada się jako 62,55%)
Oba remisy to tylko 9,35% więc statystycznie słabizna

Na razie przerwa, ponieważ za 10 minut ruszają dziewczyny z karabinami i choćby jakiś singiel, jakieś wariactwo muszę z siebie wydobyć, powiedzmy
Olena Pidhrushna (1-3) 5,00 już była 2-ga i na ostatnim czwartym strzelaniu, fatalnie.....

Wracam do matematycznych impresji...

3 Lazio v Livorno 63,84-23,71-12,43 (50,25-49,75)
ta pozycja zostawiona na deser....
4 Parma v Cagliari 52,99-26,78-20,22 (53,03-46,97)
5 Udinese v Torino 49,97-28,41-21,62 (54,86-45,14)
6 Napoli v Inter 49,68-27,22-23,10 (44,06-55,94)
Te trzy mecze potraktuję wspólnie i jak się nie mylę (pisząc na szybko) dwie jedynki w tych spotkaniach to 76,31% (a wszystkie trzy 13,15% więc do odrzucenia z zasady :)
W 4,5 bardziej 2-0, w 6 bardziej 2-1 co wynika z szansy under/over
W Anglii mogę sobie sam typować, tutaj należy wykorzystać pracę innych....
Teraz to trzeba odpowiednio poukładać na kuponach i w poniedziałek do kasy na Taneczną....