niedziela, 20 grudnia 2020

Milion nieszczęść

witam

W nocy wydawało się, że już niefart mam za sobą kiedy w 93 minucie meczu Chalatenango v FAS sędzia podyktował rzut karny i gospodarze wyrównali na 1-1. Nic bardziej błędnego. W minucie 97 goście sprowadzili mnie na ziemię (1-2) i kolejny pojedynek poszedł w p....
Przed chwilą J.T Boe postanowił być 7-my (grałem 1-6 po 1,35) jako jedyny z czołówki z trzema "pałami" na strzelnicy. https://www.livescore.in/pl/biathlon/start-wspolny-m-czy-ni/hochfilzen-2/  I to by było na tyle.
Tym niemniej te wszystkie wymienione wczoraj i dzisiaj niewypały (szczególnie te 0-1), to nie były na szczęście typy pierwszego rzutu i występowały na kuponach w 25%, 33% i jeden w 50%. Sprawiło to, że tak całkiem to jeszcze nie przegrałem tygodnia tyle tylko, że co by było gdyby.
Jeszcze przyjdzie czas, oby niebawem, że większość z takich cymesów jak te wczorajsze wejdzie jak w masło i z STS-u nie będzie co zbierać...:)
Powtórzę jeszcze raz. Ja grałem bardzo dobrze i te warianty bym niewątpliwie powtórzył. To dzielni piłkarze zawiedli.

Jeden z serii (seria = 3 szt.) zakończonych kuponów które jakoś tam przebrnęły przez rafy.
90% wysłanych systemów ma finał dzisiaj.

PiS: PONIEDZIAŁEK 21.12
Remis w tygodniu mimo tylu "baboli"
Najlepszy kupon weekendu 9/1
Ostatnia grubsza akcja 2020 we wtorek, później już nie będzie co grać.

PiS: 23'45"
To już jakiś standard ???
93 minuta, nie będę udawał, że mi nie zależało....