środa, 21 listopada 2018

"Cza" mieć fart

witam

Czasami trzeba mieć trochę szczęścia. Kiedy dzisiaj obserwowałem wyniki live a szczególnie mecz El Gaish v Petrojet w Egipcie w 89 minucie chciałem tylko jednego. Bramki dla gospodarzy. Tymczasem gola zdobyli goście i stan 1-3 przekreślił wszystkie nadzieje.
Coś się jednak stało (być może ustawka) bo już kolejne trafienia (91, 94 minuta) padły łupem tych co trzeba.
Dodając do tego 2-2 w Ugandzie i 0-0 w Zimbabwe kupony są jak to się mówi rozwojowe. Ale wszystko co złe jeszcze przede mną. Identycznie 3/3 zacząłem rozpisy w poniedziałek i po wtorku już to tak rewelacyjnie nie wygląda.
W moich sprawach osobistych amplituda emocji świruje z dnia na dzień. To jak bieg na 3 tysiące z przeszkodami w którym póki co jestem w czołówce ale kto wie czy nie utopię się na rowie z wodą. "Cza" mieć nadzieję, że wszystko skończy się po myśli....

PiS: 21'40"
Do pozytywnych zbiegów okoliczności doszły remisy w:
Mila v MC Alger 1-1 w Algierii
Pro Patria v Siena 1-1 we Włoszech
5/5 - Aż się wierzyć nie chce, tym bardziej smutny będzie każdy kolejny, nietrafiony mecz w rozpisie 5/13

PiS: 22'52"
No i się zaczęło. W dzień życzliwości przeważająca w polu ekipa nie zdołała wyrównać będąc w dodatku lekkim faworytem.
CA Feniks Pilar v Tristan Suarez 0-1 w Argentynie.