witam

Jak można być wkurzony kiedy osiąga się zyski ?
Prosta sprawa.
W poprzednim odcinku opisałem środowy mecz z Iranu.
Wczoraj historia była jeszcze bardziej zagadkowa ponieważ o tej porze, w takim meczu (Superpuchar) 99% drużyn czeka na dogrywkę.
Oba te pojedynki (X) miałem na większości kuponów (75%) 5/13,14 i choć jak napisałem i tak wyszedłem na plusach to tych dwóch panów z gwizdkiem musiało mieć jakieś specjalne powody żeby pozbawić mnie trzykrotności czy nawet pięciokrotności wygranej.
Były jeszcze dwa mniej istotne mecze (33%) które zwaliły mi remis w 93 minucie ale do tego już się w zasadzie przyzwyczaiłem.
I tylko jedna na to przyjemność. Sędzia w Maroku wykazał się niezwykłą łaskawością czekając do 101 minuty na korzystną dla mnie bramkę. Można ? - No można...😀

Ok, idę na mecz Linette. Nie gram zakładu ale liczę na wymęczony sukces...
Weronika Ewald łatwo uporała się z turniejową piątką 6-1 6-4 i było to 9 zwycięstwo singlowe Polaków w Montrealu...

Adrian Meronk (golf) z powodzeniem walczy w wysoko dotowanym turnieju w ZEA. Jest szansa na awans w światowym rankingu...