witam

Muszę się opamiętać. I to zupełnie bez znaczenia czy ostatnimi czasy gra przynosi lekkie minusy czy też sporadycznie prócz częstych kuponów z zyskiem 2/1 czy 3/1 przyniesie nic nie wnoszące 10/1
(sic: Wenezuela przepadła w 92 minucie).
Po prostu stawianie na remisy przestaje się opłacać.
Jako przykład zapodam jeden z dzisiejszych meczów w Iranie z notowaniami w STS 2,95-2,45-2,90.
Drużyny grają tam po dłuższej przerwie więc w dobie pandemii i związanych z nią przeróżnymi problemami kurs na X jest kuriozalny.
Nie mam tutaj żadnych pretensji do STS. To tendencja światowa.
Nasz milusiński i tak proponuje niezły "return" - 0,9158 (przy return 100% 3,22-2,68-3,17).
Taki sbobet ma w swojej ofercie 0,8934 (2,82-2,51-2,73) a bet365 - 0,9055.
U nas jednak dodatkowo dochodzi podatek, czyli X*0,88 tak więc to już zupełnie wieje grozą.
No nic to, dla jaj (ale tylko dla jaj) postawiłem jeden kupon. Zupełnie nie z mojej bajki.
Kursy takie, że nie wiem czy śmiać się czy płakać....:)

PiS: 18'50"
X2 wziąłem w Jordanii jako ostatnią propozycję, głównie na skutek h2h (grają na boisku neutralnym)

BEZPOŚREDNIE POJEDYNKI

Jest 30 minut do końca meczu i 1-0. A niech ich dunder ściśnie. Miałem przecież 100 lepszych wyborów.
Jak to się skończy ? - Obawiam się, że wiem...
PiS: A to mendy, zepsuli mi cały humor. 1-0 FT (To Ci...:) poprawili dopiero w piątek rano https://www.sofascore.com/pl/turniej/pilka-nozna/jordan/jordan-league/929

PiS: hurra, a jednak 0-1. Bramkę strzelił czołowy napastnik z drużyny Al Hussein i away win podaje 90% serwisów. https://www.sofascore.com/pl/zawodnik/sharif-al-nawaisheh/813252
Ciekawie ten problem ujęła "Fortuna"...:)
Al Sareeh v Al Hussein 1-0 (to na widoku głównym) - prawidłowy typ 02, 2, 12
Po wciśnięciu meczu, w szczegółach stoi już wyłącznie 0-1, u reszty buków też.

PIĄTEK, 16'10"
Foolad v Esteghlal - rzut karny 90 minuta. Szkoda,  że nie strzelił jak patałach Ramos, ze Szwajcarami.